.

.

12pcs Титаниум завртки диск кочница велосипед делови t25 м5 *10мм велосипед додатоци Ti Роторот Завртки Завртки За Mtb Диск Кочница Rotors

12pcs Титаниум завртки диск кочница велосипед делови t25 м5 *10мм велосипед додатоци Ti Роторот Завртки Завртки За Mtb Диск

DEN 575.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

детали за производот 12 компјутери M5x10mm T25 Ti Титаниум Сопирачки Гром Материјал : 6 AL/4 V Титаниум Алуминиумски М5 x 10мм T25 Torx Socket

Кон својствата

боја:
12 компјутери
Употреба:
Планински Велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Материјал:
Челик
Компоненти:
Диск сопирачки

Најдобри предлози во категоријата