.

.

superlogic Целосна T700 јаглерод патот планински велосипед матични патот велосипед 6 ангел велосипед 70/80/90/100/110/120mm велосипедизам делови

superlogic Целосна T700 јаглерод патот планински велосипед матични патот велосипед 6 ангел велосипед 70/80/90/100/110/120mm

DEN 1056.00
DEN 1003.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

детали за производот
јаглерод матични
должина 70/80/90/100/110/120mm ве молиме да каже кој должина сакате.
одговара 31.8 mm бар и 28.6 mm вилушка
ангел 6 степен

Кон својствата

Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Бренд Име:
superlogic
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Висина:
36 - 45mm
мерење:
31.8mmx70/80/90/100/110/120mm
степен на јаглерод :
t700 карбонски влакна
Ангел:
6 степен
стега за бар:
31.8 mm
стега за вилушка:
28.6 mm
Изглед:
ud сјај
Тежина:
119g за 90mm
боја:
црвено/siver/црна
Пакет Се Вклучени:
1pcs јаглерод матични
Технологија на производство :
интегрирани структурни технологија

Најдобри предлози во категоријата