.

.

PROMEND 1 Пар Планина Патот Велосипед возење Велосипед MTB Тркала Центар Skewers Брзо Ослободување Велосипед QR Skewers висок квалитет

PROMEND 1 Пар Планина Патот Велосипед возење Велосипед MTB Тркала Центар Skewers Брзо Ослободување Велосипед QR Skewers висок

DEN 537.12
DEN 430.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет содржи : 1 пред skewer+1 по skewer
тежина : 56g+60g

Кон својствата

боја:
Црна
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Легура
Бренд Име:
promend
Големина:
148 mm (front) / 185 mm (after)
Боја:
Црна, сина, сребрена црвено злато
Дијаметар:
за 4.9 mm

Најдобри предлози во категоријата