.

.

1pcs M6*30мм TC4 Титаниум Ti завртка Болт За Патот MTB Велосипед Колона Слушалки Матични Капа Гром Велосипед Завртка Велосипед Делови

1pcs M6*30мм TC4 Титаниум Ti завртка Болт За Патот MTB Велосипед Колона Слушалки Матични Капа Гром Велосипед Завртка Велосипед

DEN 330.24
DEN 248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs M6*30мм TC4 Титаниум Ti завртка Болт За Патот MTB Велосипед Колона Слушалки Матични Капа Гром Велосипед Завртка Велосипед Делови
Спецификации :
Материјал : TC4 Титаниум Алуминиумски
Големина : M6*30мм
Тежина : 4.57 g/pc
Боја : Титаниум, Злато, Виножито
Монтажа Сместување : Слушалки Матични Капа
Тип : Колона Болт
Пакет C ontents : 1 x Велосипед M6*30мм Болт

Кон својствата

Бренд Име:
Ризик
Материјал:
Титаниум
Висина:
26 - 35mm
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 cm

Најдобри предлози во категоријата