.

.

litepro Urltra-Светло 33.9 mm x 600mm Слива цвет цевка велосипед велосипед возење велосипед seatpost CNC седиште пост

litepro Urltra-Светло 33.9 mm x 600mm Слива цвет цевка велосипед велосипед возење велосипед seatpost CNC седиште пост

DEN 960.00
DEN 912.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


litepro велосипед Urltra-Светло 33.9 mm x 600mm Слива цвет цевка icycle велосипедизам seatpost CNC седиште пост

Кон својствата

Материјал:
Легура
Бренд Име:
litepro
Дијаметар:
33.9 mm
Должина (mm):
600mm

Најдобри предлози во категоријата