.

.

BIKEIN - Висок Квалитет 3k Јаглерод + Кожа на Патот Велосипед Седло Велосипедизам Планински Велосипед Пред Седиштето Мат MTB Перница Супер Светло 130g

BIKEIN - Висок Квалитет 3k Јаглерод + Кожа на Патот Велосипед Седло Велосипедизам Планински Велосипед Пред Седиштето Мат MTB

DEN 1727.04
DEN 1641.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ИНФОРМАЦИИ :
BIKEIN Бренд 3k Јаглерод + Кожа Патот/Планински Велосипед Седло Црна/Бела 130g.
ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ
Јаглерод Влакна композитни изградба
Засилен кочница лост зони
3 K јаглерод ткаат
Материјал : 3k Јаглерод + СТП Маска
Големина : 275*140mm
Боја : Црна/Бела
Тежина : 130g
Велосипед Тип : Патот Велосипед/ Планински Велосипед
2 години гаранција за квалитет
Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.

Кон својствата

is_customized:
Yes
категорија:
Пред Седиштето Мат
Бренд Име:
BIKEIN Про
Големина:
275*140mm
Школка Материјал:
јаглерод
корисникот:
Мажи
Број На Модел На:
P01S
Употреба:
Патот Велосипеди/Планински Велосипеди
боја:
црна/бела
Тежина:
130g
Материјал:
3k Јаглерод + СТП Маска
Потекло:
произведено во Кина

Најдобри предлози во категоријата