.

.

Нови Пристигнување 2 парчиња Велосипед Велосипед возење Велосипед Синџир Рамка Заштитник Цевка Заврши Покрие Guard Дизајн бесплатен превозот

Нови Пристигнување 2 парчиња Велосипед Велосипед возење Велосипед Синџир Рамка Заштитник Цевка Заврши Покрие Guard Дизајн бесплатен

DEN 56.16
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

торба
2 парчиња Велосипед Велосипед возење Велосипед Синџир Рамка Заштитник Цевка Заврши Покрие Guard
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!!
Велосипед Велосипед Синџир рамка Заштитник Гарда.
Тесни бод и тешки-должност темата за дополнителна сила и издржливост.
Со инсталирање, отстранување и лесно да се мијат.
Издржливи и мека
За подобро да ја заштитите синџирот и рамката.
Заштитник на вашиот синџир од се оштетени со притискање на синџир остане!
Спецификации :
Материјали : Најлон ткаенина
Боја : Црна
Големина : прибл. 213 x 90mm
Нето Тежина : 14g
Пакетот Вклучува :
2 x Велосипед синџир заштитници

Кон својствата

Број На Модел На:
ZH14800
Бренд Име:
TSAI

Најдобри предлози во категоријата