.

.

Висок квалитет на Велосипед handlebar Велосипед Планината Држачот за Garmin Пристап S1 S3 Fenix Forerunner 10 110 210 310xt 405CX 410 610 910xt

Висок квалитет на Велосипед handlebar Велосипед Планината Држачот за Garmin Пристап S1 S3 Fenix Forerunner 10 110 210 310xt

DEN 288.00
DEN 202.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


GPS Велосипед Планината Држачот за Garmin Пристап S1 S3 Fenix Forerunner 10 110 210 310xt 405 405 CX 410 50 610 910xt
1.GPS Велосипед Велосипед Планината Држачот за Garmin Пристап S1 S3
2.Добар квалитет
3.Лесно да се install1.GPS Велосипед Велосипед Планината Држачот за Garmin Пристап S1 S3
2.Добар квалитет
3.Лесно да се инсталира
Модел : ДЕ-GPHD-0108
Главни Карактеристики Сосема нов велосипед планината за Garmin GPS. Планината е компатибилен со garmin дел број 010-11029-00. Боја : црна Материјал : Пластични Компатибилни производи : Garmin Пристап S1 S3 Garmin Fenix Garmin Forerunner 10 110 210 310xt 405 405 CX 410 50 610 910xt Garmin Foretrex 301 401 Garmin FR60 FR70
1.Нема Следење на Број (не може да се песна) за мали цел(цел, бидејќи тоа ќе се зголеми вашето купување цена, ние само се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра цена за вас.Всушност, тоа е побрзо за многу земји, особено повеќето од земјите на ЕУ. Речиси трае околу 30-50 дена да пристигнат. Бразил транзит време 45-90 дена
2.Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.
3 .Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.
Се разбира, можете да изберете Кина Пост воздух mail, тоа има валидна следење на број.

Кон својствата

Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
is_customized:
Yes
Ширина:
300 - 400mm
Број На Модел На:
за Garmin Пристап S1 S3 Fenix Forerunner
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Тип:
Други
Материјал:
Пластични
Компоненти:
Пластични
Производот:
GPS Велосипед Држачот за Garmin Пристап S1 S3 Fenix Forerunner 10 110 210
боја:
Црна
Функција:
Отстранлив
Состојба:
100% Сосема Нов
Тип:
GPS држачот за монтирање
Компатибилен со:
за Garmin GPS
Пакет Содржина:
Велосипедот Планината за Garmin Fenix Forerunner 405CX 410 610 910xt

Најдобри предлози во категоријата