.

.

Велосипед Карбонски Влакна Велосипед Seatpost MTB Патот Велосипед Делови Superlight 190g Седиште Пост 3k Matte 27.2/30.8 /31.6 *400MM HP535

Велосипед Карбонски Влакна Велосипед Seatpost MTB Патот Велосипед Делови Superlight 190g Седиште Пост 3k Matte 27.2/30.8 /31.6

DEN 1199.52
DEN 972.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крај :
Model Number : HP535
Материјал : целосна карбонски Влакна + Алуминиумски маска
Болт : двете завртки стил
Дијаметар : Φ27.2/Φ30.8/Φ31.6mm
Должина : 350mm/400mm
Офсет : прибл 25mm
Боја : како на слики
Тежина : околу 190g (27.2*350 MM) ; 202g (30.8*350 MM) ; 205g (31.6*350 MM)
Велосипед Тип : Планина/Патот Бик
облик : мет ( default мет )
Помина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга не-квалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

Кон својствата

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Бренд Име:
ULLICYC
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2 mm/30.8 mm/31.6 mm
Должина:
350mm/400mm

Најдобри предлози во категоријата