.

.

BIKEIN - 4pcs Целосна 3k Јаглерод Влакна Велосипед 1 1/8 Слушалки за Миење 28.8 mm Велосипед Матични Spacer за Полнење 5/10/15/20mm Сјајни/Мат Црна

BIKEIN - 4pcs Целосна 3k Јаглерод Влакна Велосипед 1 1/8 Слушалки за Миење 28.8 mm Велосипед Матични Spacer за Полнење 5/10/15/20mm

DEN 264.00
DEN 251.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние default испратени Сјајни Црни . Ако ви треба Мат Црна ве молиме оставете порака кога ќе ги нарачате.

Кон својствата

Висина:
5/10/15/20mm
Бренд Име:
BIKEIN Про
Материјал:
Целосна 3k Јаглерод
Создаден Diamete:
28.8 mm
Надворешен дијаметар:
34.8 mm
Број На Модел На:
P02HT
Тежина:
2/5/7/10g
Големина:
28.8mm
боја:
Сјајни Црни/Мат Црна
Потекло:
произведено во Кина
Пакет содржина:
(Вкупно 4 парчиња) 5mm*1,10 мм*1,15 мм*1,20 мм*1

Најдобри предлози во категоријата