.

.

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Синџир Почиста Велосипед Чисти Машина Четки Scrubber Миење Алатка Отворено Планински Велосипедизам Синџир Почиста Алатка Колекции

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Синџир Почиста Велосипед Чисти Машина Четки Scrubber Миење Алатка Отворено Планински Велосипедизам

DEN 534.72
DEN 273.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Велосипед Мулти Алатки : Велосипед Синџир Почиста Велосипедизам Поправка на Машина Четки Scrubber Миење Алатка MTB Планински Велосипед Синџир Почиста Алатка Колекции Додатоци
Speciification Висок квалитет и сосема нов велосипед синџир почиста алатка. Многу prfessional и практични. Помага да се ултра чистење на вашиот велосипед синџири. Голема Додаток. Боја : Сина Материјал : Тешко Пластични Функција : Велосипед Синџир Почиста Продавница со доверба !!!
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Кон својствата

Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Тип:
Велосипед синџир почиста
Велосипед Синџир Почиста Алатки:
Сина Ciclismo Bicicletas Миење Алатки
Велосипедот Алатки Големина:
Преносни Постави Алатка
Велосипед Комплет Алатки Стил:
Велосипедизам, Кампување, Дома, На Отворено
Ferramenta Одговараат На:
Поправка Додатоци
Мулти Комплет Модел:
YP0719010AA
Алатки за Поставување на Потекло:
Yiwu, Кина(Копно)
Велосипед Алатки Боја:
Сина

Најдобри предлози во категоријата