.

.

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ во 11 1 Планински Велосипед на Патот Велосипед Алатки Велосипедизам Мулти Функција Клуч Screwdrive Синџир Машина Велосипед Поправка Алатки

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ во 11 1 Планински Велосипед на Патот Велосипед Алатки Велосипедизам Мулти Функција Клуч Screwdrive Синџир

DEN 648.96
DEN 357.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ во 11 1 Планински Велосипед на Патот Велосипед Алатки Велосипедизам Мулти Функција Клуч Screwdrive Синџир Машина Велосипед Поправка Алатки Спецификација : Боја : Црвена, Сина, Жолта Производ тежина : 185g Занаети : Хром Големина : 4.8 * 8.5 cm Алатки за Полнење Функција : 1 : 2mm/2.5 mm/3мм/4mm/5mm/6mm/8ММ хексадецимален клуч; 2 : T25 ракав клуч; 3 : Намалување Синџир алатка; 4 : Прав / Крст шрафцигер; Пакетот вклучува : 1x Велосипед алатка
Плаќање
Ние прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T/T, итн. (Master Card, VISA, Банката на Кина, QIWI, итн.)
Испорака
(Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, итн.)
Во Yopoon Продавница, цел ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако сте завршиле со исплата, а не вклучуваат викенд и други празници.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Кина Пост :
Време На Испорака | Земјата
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил, Казахстан, Чиле, итн
Повратни информации
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата единици и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации се навистина многу важно за нас, Yopoon Компанија, Кина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип:
Мултифункционален Алатки
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Велосипед Алатки Боја:
како на слика
Велосипедот Алатки Големина:
Преносни Постави Алатка
Велосипедот Поправка Алатка Функција:
11 во 1
Велосипедизам Алатки За Употреба:
Велосипедизам, Кампување, Јава, Отворено
Ferramenta Велосипед Одговараат На:
Пневматик Гуми Печ, Додатоци Поправка
Велосипедот Поправка Алатка За Полнење Вклучуваат:
Мулти Клуч Spanners Касета Смена
Број На Модел На:
YP0719007
Големина:
4.8*8.5cm

Најдобри предлози во категоријата