.

.

Нови Велосипедизам Опрема Панталони Moutain Велосипед Хулахопки Велосипед Панталони Брзо сушење Дише Мажите Долги Панталони Црни Плус Големина S-4XL

Нови Велосипедизам Опрема Панталони Moutain Велосипед Хулахопки Велосипед Панталони Брзо сушење Дише Мажите Долги Панталони

DEN 810.72
DEN 730.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Еластична бенд дизајн, лесно да се прилагоди
Патент дизајн на botton, лесно може да се прилагоди
Рефлексивни шари, да ги задржи вашите safty кога велосипедизам
Брз сува и вентилација, се задржи вашето тело топло и удобно
Спецификации :
Состојба : Нова
Боја : Црна
Материјал : 86% Полиестер,14% Spandex
Пакет Содржина :
1 x Велосипедизам Панталони

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Затворање Тип:
Патент Летаат
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ROBESBON
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Велосипедизам Панталони
Материјал:
86% Полиестер,14% Spandex
боја:
Црна
Материјал:
86% Полиестер,14% Spandex
Карактеристики:
топло и удобно Брз сува и вентилација

Најдобри предлози во категоријата