.

.

Teleyi 2017 Про Велосипед Тим Велосипедизам Облека Мажите Долг Ракав Трки Велосипедизам Џерси Врвот Есен Полиестер mtb Велосипед Џерси Јакна

Teleyi 2017 Про Велосипед Тим Велосипедизам Облека Мажите Долг Ракав Трки Велосипедизам Џерси Врвот Есен Полиестер mtb Велосипед

DEN 987.84
DEN 879.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Ако не знаете како да се избере големината ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина или друго тело на податоци
Ви благодариме за вашето внимание !
Teleyi 2017 Про Велосипед Тим Велосипедизам Облека Мажите Долг Ракав Трки Велосипедизам Џерси Врвот Есен Полиестер mtb Велосипед Џерси Јакна Maillot Ropa Ciclismo
Опис :
Материјал : 100% Полиестер
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
- Се ВРАЌА -
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
- КОНТАКТ -
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
- ПОВРАТНИ информации -
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Велосипедизам Облека, Велосипед Џерси
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови,Windproof
Сезоната:
есен,пролет
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
TELEYI
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Најдобри предлози во категоријата