.

.

Топла Мажите Велосипедизам Џерси Врвот Црна Зелени Тим Велосипед Облека Про MTB Ropa Ciclismo Велосипедизам Носат Велосипед Кошули Дише

Топла Мажите Велосипедизам Џерси Врвот Црна Зелени Тим Велосипед Облека Про MTB Ropa Ciclismo Велосипедизам Носат Велосипед

DEN 575.52
DEN 529.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед Џерси Врвот
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling,Дише,Брз Сува
Пол:
Мажи
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Lycra,Микрофибер
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
ПЛОВИ СОНЦЕТО Мажите Велосипедизам Џерси Врвот

Најдобри предлози во категоријата