.

.

Ретро Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Велосипед Велосипед Облека за Мажи Ropa Ciclismo Лето Велосипедизам Носат Облека

Ретро Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Велосипед Велосипед Облека за Мажи Ropa Ciclismo Лето Велосипедизам Носат Облека

DEN 852.96
DEN 793.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис :
Дрес е направен од Микрофибер 100% Wicking Полиестер.
Три џебови на задната страна да се одржи на вода во шишиња или други потреби.
Може да се однесува на нашата големина на табелата,
Според вашата висина и тежина за да изберете големина.
Ве молиме видете ја големината на табелата тука :
INTERNATIONAL SHIPPING : Ние брод во Светот! Нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. Превозот: e Packet, Post NL,Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mail, EMS , итн. Комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети. За неисправни предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. ПОВРАТНИ информации : Feedback е многу важна за нас. Ако ова е прашањето што се поставува, тоа обично може да се коригира на клиентите задоволство. Секогаш ни e-mail прво да се обиде да го поправи проблемот, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Понудата со доверба, проверете нашата одлична повратни информации, повеќето од нашите клиенти се задржи купување на повеќе колекции и дресови од нас.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
2017
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
RAVTTD
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри предлози во категоријата