.

.

Моден Сина/Виолетова Beading Appliques Долго Домот Вечерни Фустани без Ракави Chiffon Пром Фустани Vestido Де Феста Долго SLD181

Моден Сина/Виолетова Beading Appliques Долго Домот Вечерни Фустани без Ракави Chiffon Пром Фустани Vestido Де Феста Долго SLD181

DEN 3355.20
DEN 2852.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Фустан Дизајнирање 2. В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ.
Состојба без Нови ознаки Боја Како Големина на слика Од НАС големина од 2 до НАС големина 16 Ткаенина Chiffon Затворање Чипка-up Embellishement Поставата Boned и Целосно Наредени Ракување со времето во Рок од 20 работен ден
Небото Сино, Виолетова, Розова, Кралска Сина, Корали, Нане Зелена овие шест бои се во парк, ние можеме да брод од рок од 7 дена. Повратни информации е многу важна за нас.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи. Тука ние се нудат бесплатни модификација. Прилагодувањето 4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W. Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга.Најефикасен курир, ќе се применува(DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,EQUICK,итн. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата. Pleats Ruching 5. Моделот На Одлуки 3. Под Притисок 7. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде Низок повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Топ Притискање на А. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo.
Парична Казна Квалитет
Со тим на стручни dressmakers, ние сме во можност да ги користат најдобрите производство техники за да се создаде вашиот фустан.
Уникатен Дизајн
Поседуваат тим на креативни дизајнери, имаме изградено свои брендови (Miama за Свадба Dreses и Rani за Формално Наметки).Овие трошоци се купувачот одговорност. Како што е меѓународниот превозот услуга,време на испорака и поштенски се разликуваат од различни регионот.
Слабо Жолта, Јоргованот,Црвена,Црна Тоа трае 20-30 дена за правење на фустани на овие четири бои. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет. Моден Сина/Виолетова Beading Appliques Долго Домот Вечерни Фустани без Ракави Chiffon Пром Фустани vestido де феста долго SD181. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти избор.Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Исто така, ние ја преземе одговорноста за reship товар.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Бренд Име:
sarahbridal
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Деколте:
Лажичка
Воз:
Никој
Број На Модел На:
SLD181
Моден Елемент:
Backless
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
фустан во боја:
Небото Сина/Виолетова/ Розова/Кралска Сина/Корални/Нане Зелена
фустан должина:
Кат Должина
Фустан Ракав стил:
Капа Ракав
фустан големина:
Size2 16 Или Голема Големина
фустан број:
SLD181
Прилагодено Облечи:
Yes
фустан ткаенина:
полиестер
Фустан Декорација:
Appliques монистра

Најдобри предлози во категоријата