.

.

Природни Шминка Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин 8 Бои

Природни Шминка Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин 8 Бои

DEN 54.72
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Природни Шминка Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин 8 Бои
*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде креативен
Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не't worry и ние сме искрени снабдувач!!
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Земавме овие фотографии од самите себе. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно пред да се направи нарачката, затоа што може да't промена на адреса по превозот надвор стоката .Врз основа на досегашното искуство. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Кон својствата

Тип:
усна сјај
Корист:
Хидратантен,Крем,Други,Хранливи
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Мат Долготраен Кармин
НЕТО-WT.:
Како на слика шоу, за 5g
Бренд Име:
QIAOYAN
Состојка:
природни кармин
Количина:
1pc Водоотпорен Течни Усна стап
Тип:
усна сјај
Тежина На Пакет:
0.028kg (0.06lb.)
Пакет Големина:
12cm x 10cm x 12cm (4.72in x 3.94in x 4.72in)

Најдобри предлози во категоријата