.

.

PUDAIER 26 Бои Мат Усните Шминка Водоотпорен lipgloss Мат Сомот Течен Кармин Долготрајни Усна Сјај Maquiagem Козметика

PUDAIER 26 Бои Мат Усните Шминка Водоотпорен lipgloss Мат Сомот Течен Кармин Долготрајни Усна Сјај Maquiagem Козметика

DEN 181.92
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
усна сјај
Корист:
Хидратантен,Крем,Хранливи,Други
Број На Модел На:
PP KH70
Количина:
1 Парче
НЕТО-WT.:
за 15g
Големина:
Full Size
Состојка:
течен кармин
Бренд Име:
pudaier
Земја/Регион на Производство:
Кина
боја:
26 БОИ
Тип:
Мат Течен Кармин
Стил:
мода, секси

Најдобри предлози во категоријата