.

.

Топла Продажба 20pcs 0.5 mL Мини Мали Ситни Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули трговија на Големо H06

Топла Продажба 20pcs 0.5 mL Мини Мали Ситни Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули трговија на Големо H06

DEN 83.04
DEN 66.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Borosilicate Стакло+ Плута Боја : Транспарентна Големина : 10*18 мм (Без Плута) Капацитет : 0.5 ml Количина : 20 Компјутери
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 20 X 0.5 ml Плута Стаклени Шишиња Ампули

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Стил:
Мали, Ситни Јасно Корк

Најдобри предлози во категоријата