.

.

WR Колекционерски Сребро Позлатен Американски 2th Претседател Џон Адамс Метална Паричка /w Случај, Креативните Предизвик Монета Татко Ден Подарок 40x3mm

WR Колекционерски Сребро Позлатен Американски 2th Претседател Џон Адамс Метална Паричка /w Случај, Креативните Предизвик Монета

DEN 312.00
DEN 184.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


WR Колекционерски Сребро Позлатен Американски 2th Претседател Џон Адамс Метална Паричка /w Случај, Креативните Предизвик Монета Татко Ден Подарок 40x3mm
1.Материјал : Сребрен Позлатен+Метал
2.Големина : Тркалезна : 40*3мм
3.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци

Кон својствата

Бренд Име:
WR
Регионален Функција:
US
Техника:
Кастинг
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Круг
Пакет:
поли торба / OPP вреќа / хартија картичка / пластична кутија / подарок кутија итн.
Дијаметар:
40mm
Дебелина:
3мм
Употреба:
Промотивни подароци/Сувенири /Бизнис подарок итн

Најдобри предлози во категоријата