.

.

12bags/многу Случаен Боја Кристал Почвата Jell Кал Почвата, Водата Монистра Расте-вода-топка Orbiz Растенијата се Посветам на Hydrogel Дома Декор

12bags/многу Случаен Боја Кристал Почвата Jell Кал Почвата, Водата Монистра Расте-вода-топка Orbiz Растенијата се Посветам на

DEN 78.24
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : Мешана Боја
Количина : 12bags, 100pcs /set
Кога ќе го примите pacakage,треба puy нив во водата ,
тогаш тие waill постепено стане бело.
Повеќе вода ,таа ќе стане поголем.Тоа е толку магично!
100pcs/set Микс Кристал Почвата Jell Кал Почвата, Водата Монистра Hydrogel Полимер Расте-вода-топка Orbiz Растенијата се Посветам Дома Декор
превозот услови ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. (ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) epacket : 10-30 дена . експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact. наплата & се враќа, ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите зедницата, што во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации!
2.Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Имаме за цел да ги реши сите проблеми.
3.За предмети unreceived, скршени или неисправни, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас за наплата или reship. Голема благодарност!

Кон својствата

Тип:
кристал почвата
Број На Модел На:
Y2
Тип:
кристал почвата
боја:
Шарени,Бела,Црна,Роза,Златен Жолта
е-прилагодена:
Yes
stytle:
Hydrogel
quatity:
100pcs/set

Најдобри предлози во категоријата