.

.

Најновите Издание На Австралија 10 Долар 999.9 Метал Златна Фолија Банкноти AUD Хартиена Сметка Со Пластични Носителот Како Подароци

Најновите Издание На Австралија 10 Долар 999.9 Метал Златна Фолија Банкноти AUD Хартиена Сметка Со Пластични Носителот Како

DEN 144.00
DEN 137.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Најновите Издание На Австралија 10 Долар 999.9 Метал Златна Фолија Банкноти AUD Хартиена Сметка Со Пластични Носителот Како Подароци
1.Вашето задоволство, нашата цел.
2.Ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани пред породувањето. 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во 7 дена по примањето на предметите. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Кон својствата

Стил:
Модерна
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Големина:
Original Money Size
Тежина:
5g/pc
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата