.

.

24 - K gold позлатен 1866 италијански држави 100 Lire - Пие IX монети копија Бесплатен превозот

24 - K gold позлатен 1866 италијански држави 100 Lire - Пие IX монети копија Бесплатен превозот

DEN 168.00
DEN 108.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 5 мешани датум копија Бесплатен превозот САД$ 10.00 /парче
Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 1888 копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 1895 г копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 1890 копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 1884 копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Руската Бакарни Монети 1/4 Kopek 1882 година копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Руската Бакарни Монети 1/2 Kopek 1916 копија Бесплатен превозот САД$ 2.00 /парче
Руската Бакарни Монети 1/2 Kopek 1894 копија Бесплатен превозот САД$ 2.40 /парче
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-30 работни дена за пристигнување со авион Mail.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети или услуги ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална
повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Кон својствата

Техника:
Кастинг
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
copycoins
Тема:
Луѓе
Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Кина
Година:
1840 & Порано
Дијаметар:
35.5 mm

Најдобри предлози во категоријата