.

.

Австралија Кенгур 3D Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници

Австралија Кенгур 3D Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници

DEN 498.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Австралија Кенгур 3 D Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници
Материјал : Високо квалитетен Ладно Порцелански рачно изработени Насликани
Големина : 7.5*5.3 cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Кон својствата

Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Број На Модел На:
MJX049
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Цртан филм

Најдобри предлози во категоријата