.

.

1Pair 5A 7А Трајни Drumsticks Боја Тешко Јавор Тапан Стапови Дете Џез Тапани Стап #20/9W

1Pair 5A 7А Трајни Drumsticks Боја Тешко Јавор Тапан Стапови Дете Џез Тапани Стап 20/9W

DEN 148.80
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. Направени од јавор, издржливи и исклучителна. Одговара за сите тапани, погоден за тапанар. Боја : розова , небо сина , зелена , црна , црвена Материјал : јавор Големина : 5 A, Должина : 40.6 cm (15.98 во), со Дијаметар : 1.5 cm (0.59 во) Големина : 7 A, Должина : 40.6 cm (15.98 во), со Дијаметар : 1.4 cm (0.55 во) Количеството : 1pair Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1pair×Тапан Стапови (Нема мало пакет)

Кон својствата

боја:
7HH400272-5A-BL, 7HH400272-5A-Б.К., 7HH400272-5A-PK, 7HH400272-5A-GN, 7HH400272-7A-Р 7HH400272-5A-Р 7HH400272-7A-BL, 7HH400272-7A-Б.К., 7HH400272-7A-PK, 7HH400272-7A-GN
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
other
Број На Модел На:
Други

Најдобри предлози во категоријата