.

.

59by42 Инчен Голема Големина Карта на народна Република Кина Класичен Ѕид Мапата Постер (Хартија Укината) Двојазично Мапата Chinese&English

59by42 Инчен Голема Големина Карта на народна Република Кина Класичен Ѕид Мапата Постер (Хартија Укината) Двојазично Мапата

DEN 618.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот :
Издавач : Sinomaps Прес (1st Edition Јан.2012 ;Јануари 2018 Ревидирана)
Име : Карта на народна Република Кина
Мат : 1 страница
Јазик : Поедноставен Кинески и англиски
Карта Големина : 1495 x 1068cm/ 59 x 42in
ISBN : 9787503181476

Кон својствата

Тип:
мапа
Бренд Име:
skcyedar
Censor Кодот:
ДХВ(2006)1563
Големина:
1495x1068mm/59x42in
Број На Модел На:
Хартија Укината
Јазик:
кинески&англиски
Скала:
1

Најдобри предлози во категоријата