.

.

150Pcs 10Sheets Празно Kraft Празен Плоштад Графити рачно изработени Запечатување Етикета Kraft Налепница Торта Печење DIY Хартија Подарок Налепници M1123

150Pcs 10Sheets Празно Kraft Празен Плоштад Графити рачно изработени Запечатување Етикета Kraft Налепница Торта Печење DIY Хартија

DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

modname=ckeditor
Големина : 3.5*3.5 см
15 Pcs/Лист
Вкупно 150 Pcs=10 Sheets

Кон својствата

Бренд Име:
TIAMECH
Возраст:
>6 години
Материјал:
Хартија
Обликот:
правоаголник
Големина:
3.5*3.5cm
Број На Модел На:
M1123

Најдобри предлози во категоријата