.

.

38Pcs/Пакет Креативни Гроздобер Теми Ви Благодариме Лебл Налепници Лепило Налепници DIY Дневник Декорација Налепници

38Pcs/Пакет Креативни Гроздобер Теми Ви Благодариме Лебл Налепници Лепило Налепници DIY Дневник Декорација Налепници

DEN 57.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


38 Pcs/Пакет Креативни Гроздобер Теми Ви Благодариме Лебл Налепници Лепило Налепници DIY Дневник Декорација Налепници
38 парчиња во еден пакет
Плаќање :
*Ние го прифаќаме Webmoney, Запад Унија, TT,Qiwi паричник,Boleto. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
*Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
*Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака :
*ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
*Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 1-3 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.
Превозот време :
САД 15-25 работни дена
ЕУ coutries и Азиски земји, 20-30working дена
Руската земја и земјите во близина 30-60 работни дена
Јужна Америка земји 30-50 работни дена.
Други земји : 30-40 работни дена.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
Се враќа :
*Ние нудиме бесплатно 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
*Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
*Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

Кон својствата

Големина:
38*38mm
Возраст:
>6 години,>3 години,>8 години
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
diy декорација налепници
Материјал:
Хартија

Најдобри предлози во категоријата