.

.

XONIX Љубители' Отворено Спортски Digital Watch Fashion Спортски Мултифункционален LED Часовници Водоотпорен 100 Пливање, Нуркање рачен часовник

XONIX Љубители' Отворено Спортски Digital Watch Fashion Спортски Мултифункционален LED Часовници Водоотпорен 100 Пливање, Нуркање

DEN 1248.00
DEN 998.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Материјал:
Гума
Бренд Име:
XONIX
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
47mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
љубителите'
Стил:
Спорт
Функција:
Престанете да се Види,да се Врати Светлината,Шок Отпорни,LED дисплеј,Repeater,Хронограф,Заврши Календарот,Нуркачот,Фаза на Месечината,Повеќе Време Зона,Отпорен на Вода,Алармот
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
16mm
Број На Модел На:
НУ&KZ

Најдобри предлози во категоријата