.

.

година Топла Продажба Жените Алка Кристал Цвет Хривнија Зглоб Часовници, Женски Дама Кварц reloj mujer kol saati Добар-потрага ЈУЛИ 21

година Топла Продажба Жените Алка Кристал Цвет Хривнија Зглоб Часовници, Женски Дама Кварц reloj mujer kol saati Добар-потрага

DEN 229.44
DEN 206.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2016 година Топла Продажба Жените Алка Кристал Цвет Хривнија Зглоб Часовници, Женски Дама Кварц reloj mujer kol saati Добар-потрага ЈУЛИ 21
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Количина : 1
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Мода
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Алуминиумски
Бирање Големина : 1.7 CMX2 CM
Бендот Ширина : 0.8 CM
Случај Дебелина : 0.7 CM
Бендот Должина : 18 CM
Т неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
Модерен, многу шармантна за сите прилики.
Одредено време и да се задржи добро време.
Боја : Виолетова.Пинк.Multicolor.Сива. Злато.Сина
Пакет Содржина :
1 PC Жените Алка Кристал Цвет Хривнија Кварц Види рачен часовник(без мало пакет)

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Пол:
љубителите'
Стил:
едноставна
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Должина:
18cm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
Жени Мажи Рачни Часовници
Бренд Име:
BAOLANDE

Најдобри предлози во категоријата