.

.

6Colors Флеш Дијамант Сенки Голи Шминка Pallete Водоотпорен Прозрачна Сјајот Козметика Око Шминка Алатки 6606 Сенки

6Colors Флеш Дијамант Сенки Голи Шминка Pallete Водоотпорен Прозрачна Сјајот Козметика Око Шминка Алатки 6606 Сенки

DEN 599.04
DEN 479.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

6 Colors Флеш Дијамант Сенки Голи Шминка Pallete Водоотпорен Прозрачна Сјајот Козметика Око Шминка Алатки 6606 Професионални Око шминка сенката за очи , ќе се направи што повеќе шармантна Погоден за почетниците шминка 's got талент може да се користи како сенката за очи , Concealer Ви вреди тоа

Кон својствата

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сјајот,Трепет,Светлечки
Број На Модел На:
3227
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Единствена боја/мулти-боја:
шест бои
Големина:
Full Size
Количина:
1pc
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Сенката За Очи
НЕТО-WT.:
200g

Најдобри предлози во категоријата