.

.

XIXI Професионален Брз-сува Црна, Кафеава Течност Eyeliner Пенкало дупка со Водоотпорен-Доказ Око лагер Молив За Жените Козметички Шминка

XIXI Професионален Брз-сува Црна, Кафеава Течност Eyeliner Пенкало дупка со Водоотпорен-Доказ Око лагер Молив За Жените Козметички

DEN 112.32
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


XIXI Професионален Брз-сува Црна, Кафеава Течност Eyeliner Пенкало дупка со Водоотпорен-Доказ Око лагер Молив За Жените Козметички Шминка
-100% Сосема Нов и висок квалитет
-Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка стил
-На eyeliner линии и дефинира со мазни, па дури и бојата што изгледа свежо во текот на целиот ден
-За зголемување на обликот и бојата на вашите очи со користење на eyeliner
-Лесно да се во боја, водоотпорен, долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави
-Лесно да се прецизни, совршена декорација и долготрајни.
-Апликација : Течни Eyeliner
-Пакетот Вклучува : 1 buc * Eyeliner
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу.
2.Ние не сме одговорни за царински давачки.
3.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
2.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
3.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира. 4. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US

Кон својствата

Тип:
Eyeliner
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Брзо/Брз Суви,Лесно да се Носат,Природни
НЕТО-WT.:
3.5 g
Количина:
1pcs
Големина:
Full Size
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Состојка:
eyeliner пенкало, молив црна
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
течни eyeliner црна
Бренд Име:
xixi

Најдобри предлози во категоријата