.

.

Нова Убавина Црна Водоотпорен Течни Eyeliner Пенкало Око Лагер Молив Шминка Козметика Топла Maquiagem LH13

Нова Убавина Црна Водоотпорен Течни Eyeliner Пенкало Око Лагер Молив Шминка Козметика Топла Maquiagem LH13

DEN 52.80
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Супер Тенка Црна Течност Eyeliner Долготрајни Водоотпорен Око Лагер Молив Пенкало Шминка Козметички Алатки
Убавината Црна Водоотпорен Eyeliner Течни Око Лагер Пенкало, Молив Шминка Козметика
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Одлично за секојдневна употреба, клубска или партија
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба
Издржливи перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течни
Содржи голем број на природни растителни екстракти, брзо сушење формула
Добар сјај, природни парична казна четка, може да биде обоен црно око линии, направи око
контура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонце
Специфики :
Eyeliner Боја : Црна
Обвивка Во Боја : Сребрена
Нето Содржина : За 3ml
Рок На Траење : 3 Години
Должина : Околу 13 cm/5.12"
Пакет Се Вклучени : 1 X Eyeliner
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешки поради прирачник за мерење.
2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот компјутер
следи од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.

Кон својствата

Тип:
Eyeliner
Сертификат Број:
GZCBHW
НЕТО-WT.:
3ml
Формулирањето:
Молив
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Брзо/Брз Сува
Број На Модел На:
12
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Количина:
1Piece
Големина:
Full Size
Состојка:
течни око лагер
сертификација:
GZZZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
epacket dropshipping :
Поддршка

Најдобри предлози во категоријата