.

.

Gappo бела Бања туш систем тапа поставите Месинг површината Спреј сликарство бања допрете туш главата када водопад тапа g2248

Gappo бела Бања туш систем тапа поставите Месинг површината Спреј сликарство бања допрете туш главата када водопад тапа g2248

DEN 6936.00
DEN 3468.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Големина:
201-300mm
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
g2248
Функција:
Ладна и Топла
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
Gappo

Најдобри предлози во категоријата