.

.

EVERSO Thermostatic Мешање Вентил Бања Туш Поставите Thermostatic Контрола Туш Тапа Туш Миксер

EVERSO Thermostatic Мешање Вентил Бања Туш Поставите Thermostatic Контрола Туш Тапа Туш Миксер

DEN 2166.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација :
Функција : Thermostatic Туш Тапа
Тело материјал : Месинг
Крај : Полиран Хром
Број на Рачки : Двојна рачка
Инсталација Метод : Ѕид-Монтирани
Работен притисок : 0.05-1 Mpa
Идеален притисок 0.1 Mpa-0.5 Mpa
Животот Тест : АДС B125-98 ASSE 1016 (повеќе од 100,000 циклуси)
Штекер Големина : G1/2
Доза Големина : G3/4
Купувачи ве молиме имајте во предвид дека нашата пакет содржи само еден термостат Тапа !

Кон својствата

Бренд Име:
everso
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Функција:
Thermostatic Чешми
Број На Модел На:
S3047006610
Стил:
Современа
Големина:
201-300mm
Надворешниот Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
1600g
Тип:
Бања & Туш Чешми
Инсталирајте тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Mateial :
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Го инсталирате на владата:
1

Најдобри предлози во категоријата