.

.

Мотоцикл Нерѓосувачки Челик 18 Задните Тркала Краци Брадавиците За ХОНДА CR125R CR250R CR500R 95-01 CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X

Мотоцикл Нерѓосувачки Челик 18 Задните Тркала Краци Брадавиците За ХОНДА CR125R CR250R CR500R 95-01 CRF250R CRF250X CRF450R

DEN 2351.52
DEN 2116.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6019
945
6080
940
100% Сосема Нов.
Боја како на сликата.
Количина : 36 краци и 36 брадавиците.
Материјал : 304 одделение од нерѓосувачки Челик Краци со месинг брадавиците ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди.
Замена зборуваше поставува за акции прирабници и центри.
Единствен дијаметар дизајн ја зголемува зборуваше сила преку ОЕМ.
18" Задните Зборуваше Сет за
95-07 CR125 R/CR250 R
95-01 CR500 R
04-15 CRF250 R/CRF250 X
02-15 CRF450 R 05-15 CRF450 X

Кон својствата

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Прирабници
Име На Модел:
6291500
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
0.4inch
Специјални Функции:
Тркала Краци Брадавиците

Најдобри предлози во категоријата