.

.

beler 2 парчиња 11.3 mm Алуминиумски Тркала Пневматик вентилот на Гумата Матични Капа 90 степени за Мотор Автомобил Камион За Харли Хеликоптер Хонда АТВ KTM

beler 2 парчиња 11.3 mm Алуминиумски Тркала Пневматик вентилот на Гумата Матични Капа 90 степени за Мотор Автомобил Камион За

DEN 354.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 парчиња 11.3 mm Алуминиумски Тркала Пневматик вентилот на Гумата Матични Капа 90 Степен одговара за Мотоцикл Автомобил Камион ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Злато /Сребрена /Црна Материјал : CNC Алуминиум Објект се вклучени : 2 x тркала вентилот на гумата (вклучени се и гумени печати) Погоден за : велосипеди, автомобили, мотоцикли, итн.. Компатибилен Со : Одговара за стандард тркала со 11.3 mm вентил произлегува за цевки гуми! Како : за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Плувка, Хеликоптер, , KMT, АТВ, Motorcross, Aprilla, за BMW за Ducati Триумф, MV Агуста, Bimota, Buell, Momo Guzzi,, др.. answer : ___________________________ Note :
1) нема да одговара BMWs со гуми контрола на притисокот ниту Kawasaki Concours 14
2) Најмногу Aprilia, за Ducati и KTM велосипеди бараат помали вентил произлегува, ве молиме проверете со вашиот модел пред да нарачате!
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Пренослив дизајн е одлична за патување употреба.
2) 90 степени вентил произлегува овозможи полесно пополнување и полесен пристап за проверка на гуми притисок.
3) Решава проблемот на пристап за инфлацијата и проверка на воздушен притисок.
4) Најдобрата замена за вашиот скршени или изгубила. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Кон својствата

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Пневматици
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
3.7cm
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Тежина:
0.034kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
одговара 1:
за Харли Супер Глајд
Се вклопат 2:
за Плувка
Одговара 3:
за Хонда CB650
Одговара 4:
За YAMAHA YZF R1
Одговара 5:
за Suzuki VX800
Одговара 6:
за атв
Одговара 7:
за BMW C600
Одговара 8:
за Ducati Чудовиште

Најдобри предлози во категоријата