.

.

STARPAD (36 парчиња/многу) За вториот Jialing зелка / за Zongshen GY Мотокрос зборуваше 18-инчен стапица SUV 170mm краци

STARPAD (36 парчиња/многу) За вториот Jialing зелка / за Zongshen GY Мотокрос зборуваше 18-инчен стапица SUV 170mm краци

DEN 1584.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Или изборот ЕМС или другите. Благодарам многу.
Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Благодарам многу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или испратете уште една нова една за да ви.
Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Уживајте во вашата шопинг.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија.
5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка :
Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Испорака :
1,ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.
Во однос на пакување :
ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки. По двете тебе и мене потврди проблеми.
Ви благодарам многу.
Политика На Враќање :
Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Кон својствата

Тип На Објект:
Прирабници
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри предлози во категоријата