.

.

1pcs 10 инчен 10x2.0 10x2.125 Електричен Скутер Балансирање Hoverboard само Паметни Рамнотежа Гуми 10 инчен пневматик

1pcs 10 инчен 10x2.0 10x2.125 Електричен Скутер Балансирање Hoverboard само Паметни Рамнотежа Гуми 10 инчен пневматик

DEN 287.52
DEN 273.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 Тркала 10 инчен Електричен Скутер Балансирање на ГУМИ

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Пневматици
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Материјал Тип:
Butyl Гума
Објектот Должина:
10inch
Специјални Функции:
Цевка
Име На Модел:
Цевка
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
10inch

Најдобри предлози во категоријата