.

.

лето kaftan жена турска вечер фустан абаја дубаи индонезија женска секојдневен фустан hijab муслимански фустан Обичните Жени Муслимански Фустан

лето kaftan жена турска вечер фустан абаја дубаи индонезија женска секојдневен фустан hijab муслимански фустан Обичните Жени

DEN 1103.52
DEN 1004.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.00 Добиете 10% Попуст !
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне. Модел Шоу :
ако ви се интересни во нашиот популарен производ, ве молиме да дојде до продавница :
Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи, секојдневно
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Попуст
OEM Цел е добредојден, Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
Над НАС$ 200.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за кинески. Chinses големината не е на меѓународната стандардна големина, ве молиме погледнете го детален опис на производите.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Лето Е Применливо Луѓе : Девојка И Лејди Жените, Пакување : Opp Вреќа Големина На Табелата :
Големина На Табелата
Големина
Биста(cm)
Рамо (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Половината(cm)
М
100 96 118 94
L
104 102 118 100
XL
Внимание :
1.лето kaftan жена турска вечер фустан абаја дубаи индонезија женска секојдневен фустан hijab муслимански фустан Обичните Жени Муслимански Фустан Опис : Материјал : Висок Квалитет Chiffon Pakage : Фустан x1+ ( Не Hijabs ) Големина : Слободен големина Сезона : Зима,Есен,Пролет. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка на мерењето.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 2 до 5 дена по вашата завршена и расчисти исплата. 2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. 3 : Како што е човечко мери, мери грешка треба да биде постои, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ние сме 2-3 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Крајната Вертикална И Тарнер
.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.39 инчи) Забелешка : 1 : ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.

Кон својствата

Големина:
L, M
Тип На Објект:
Фустани
Декорација:
Чипка
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
АА-WA-МФ-0091
Пакет:
Поединечно завиткани
Пердув:
Диви Натпревар
Пол:
Дама , Жени , Женски
Сезоната:
Лето , На Пролет , Есен
Материјал Тип:
100% висок квалитет
Абаја:
Дубаи Дами Абаја
Kaftan:
Малезија Муслимански Фустан

Најдобри предлози во категоријата