.

.

Висок квалитет на Црвениот Hanfu костим танг династијата жените hanfu Облека невеста, свадба се облекуваат кинески стил женски перформанси носат Дама

Висок квалитет на Црвениот Hanfu костим танг династијата жените hanfu Облека невеста, свадба се облекуваат кинески стил женски

DEN 5326.56
DEN 5007.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кинеската Традиционална свадба Неколку Одговараат на Змеј Феникс везови Свадба cheongsam и облека la облека де mariage де chinois ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме
контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите
со цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и
ние нема да наплата на превозот обвиненија. ^ .^ Детали
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално,
Обично тоа трае 1530 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5 Ако не го примите објект во рамките на 35days., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Answer : ___________________________ NOTE : ^ . ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :

Кон својствата

Големина:
One Size
Традиционален Кинески Облека:
Се поставува
Пол:
Жените
Материјал:
Свила,Памук
Број На Модел На:
DF
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Име:
ZZB
Танц Тип:
Кинески Народни Игри

Најдобри предлози во категоријата