.

.

2017 Ново 1 Парче Привремена Тетоважа Налепница Калуѓерката Девојка Се Моли Дизајн Полн Цвет Рака Телото Уметност Бекам Големи Големи Лажни Тетоважа Налепница

2017 Ново 1 Парче Привремена Тетоважа Налепница Калуѓерката Девојка Се Моли Дизајн Полн Цвет Рака Телото Уметност Бекам Големи

DEN 79.68
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

modname=ckeditor
Ви благодариме за шопинг со нас!
Големина : 480*165mm
Количина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)
Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет, може да се следи во текот на подигање на испорака.
Карактеристики :
- Трае насекаде од 2 - 5 дена.
- Водоотпорен и не-токсични.
- Ние ги користиме EN71-3 (тешки метали тест) одобрени мастило.
- Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
- Вклучува тетоважа примена на инструкциите.
- Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило.
- Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.
[ Производ слики]
[Фабриката прават планови]
- Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Ако сакате undervalue вашиот пакет ве молиме да ги споделите со нас. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!

Кон својствата

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
MANZILIN
Големина:
48*16.5cm
Број На Модел На:
QB031
боја:
Најновата / Црна
Стил:
Кул Убавина / Мода / Секси Производи

Најдобри предлози во категоријата