.

.

1pc Септумот Forcep Нерѓосувачки челик игла се стега, од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг алатка професионални пункција алатка за веѓа piere

1pc Септумот Forcep Нерѓосувачки челик игла се стега, од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг алатка професионални пункција алатка

DEN 458.88
DEN 339.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Услови на продажба :
1. Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување датум).
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
4. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
5. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
6. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која причина, освен DOA (мртов на пристигнување).
Секој случај, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надеваме дека со обезбедување одлична услуга за вас, вие ќе се чувствувате ни достоен на 5 ѕвезда НСД оценка повратни информации! Ви благодариме!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете 5 ѕвезда НСД оценка повратна информација : )
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да разговара со продавачот да го реши секој проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни одговор! Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Голем нарачате ве молиме контактирајте не за повеќе поволна цена. Сите купувачи се добредојдени за бизнис преговори.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да контакт u s!!!
За мене
Ние сме еден од најголемите тетоважа опрема manufactory и exportor од Кина, ние се занимаваат бизнис во оваа линија за повеќе од 8 година, тоа е нашата цел да обезбеди најдобар квалитет на производи и најдобра услуга за секој купувач.
E NJOY ВАШИОТ ПРЕДЛОГ СЕГА!

Кон својствата

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
VEDDIN
Број На Модел На:
TN-007
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Веѓа Шминка Алатки Пирсинг Алатка
Име:
piering клип
боја:
Сребро.
Состојба:
100%нови
внимание:
испрати подарок
Стил:
пирсинг производи
користат за:
tattoorist
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место:
Жеџијанг,Кина

Најдобри предлози во категоријата