.

.

OPHIR 4.2 ОЗ Airbrush Тен Мастило Пигменти за Тело Сликарство Ефективни Бронза Кожата Пигмент Airbrush Комплет Мастило 120ML/Bottle_TA113-14

OPHIR 4.2 ОЗ Airbrush Тен Мастило Пигменти за Тело Сликарство Ефективни Бронза Кожата Пигмент Airbrush Комплет Мастило 120ML/Bottle_TA113-14

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : се Каже збогум на патолошки блед тен, во многу кратко време да ви даде секси тен! Без оглед на бронзени секси убава, шармантна е spruce чоколадо убавина мода или пченица боја, само треба да се сфати користење фреквенција, здрава боја на кожата е во ваша контрола! Нема опасно изложување на дневна светлина; Без скапи пари и време секој ден во сончевата светлина. Исто така, одземање употреба бронза е црно како бела, кога поправка на Yan Pin шминка непријатно. Безбедни и ефикасни, не содржат сурфактант, може да се даде на кожата најдобар толеранција тен пигмент, чувствителна кожа може да биде безбедно да се користи. Спецификација : 120 ML/Шише Боја : 8% DHA; 10% DHA; 14% DHA Пакет се Вклучени : 1x 120 ML Airbrush Тен Мастило(ве Молиме изберете боја ви треба) Како да го Користите : Рамномерно во сите над лицето на целата кожата на телото, кожата во краток период на време природни nuiform црна, не допирајте вода до 2 часа, кога мастило на кожата е сува.Обично тоа го задржува 7-20 ден, прилагодлив фреквенција за да се задржи бојата на кожата во неговата најмногу задоволителен степен.Кожата ќе се врати во период од време после престанете да го користите.

Кон својствата

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
OPHIR
Број На Модел На:
TA113-14
Име:
Airbrush Тен Мастило Пигменти

Најдобри предлози во категоријата