.

.

10pcs * 0.5 MM Шминка Веѓа Лагер Маркер Пенкала Водоотпорен Кожата Munsu Позиционирање Маркер Пенкала

10pcs * 0.5 MM Шминка Веѓа Лагер Маркер Пенкала Водоотпорен Кожата Munsu Позиционирање Маркер Пенкала

DEN 720.00
DEN 540.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Водоотпорен Кожата Munsu Позиционирање Маркер Пенкала
10pcs * 0.5 MM

Кон својствата

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
XIMUKA
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
MUPC1005B
Име на производ:
Шминка За Напредок Пенкала
боја:
Сина
Пакет:
Sterilized Пакет
Количина:
10pcs
Големина:
0.5MM

Најдобри предлози во категоријата