.

.

Тетоважа Цртање Дизајн Тетоважа Термички Матрицата Создателот Копир Тетоважа Трансфер Машина Печатач Бесплатен Дар Трансфер На Хартија Бесплатен Превозот

Тетоважа Цртање Дизајн Тетоважа Термички Матрицата Создателот Копир Тетоважа Трансфер Машина Печатач Бесплатен Дар Трансфер

DEN 7200.00
DEN 6120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис: Скенирање на Владата : ЗНД Ефикасно Скенирање Ширина : 210 mm, Резолуција на Скенирање : Хоризонтална : 8 точка / mm Вертикална(Стандард)7.7 линија/mm Документ Тип : парична Казна / Фото големината на Документот : А5-A4 Документ Дебелина : 0.06 мм-0.15 mm Снимањето на Владата : TPH Ефикасен Печатење ширина : 210mm Спецификација: Напојување : AC 110 V-220 V; 50 Hz/0.46 На Потрошувачка на Енергија : Режим на 5 W Средина состојба : Работна Температура : 5°C До 35°C Релативната Влажност : 20%-80% Тежина : 1.9 Кг Пакет Големина : 290 mm(W) x 280(D) x 80mm(H) Копче за Функција Вовед: Огледало : клучни смени помеѓу забавува видови на светлина ситуација. Огледало Копирајте го и Нормално Копија. Стандардна состојба е Огледало Копија. Кога огледало копија функција започнува, огледало светлина работи. Нормално : клучни смени помеѓу забавува видови на светлина ситуација. Кога нормалните копија функција започнува, нормална светлина работи. Deepness 1 : клучот е да се постави копираат документи од страна на Deepness 1. Кога Deepness 1 дела, Deepness 2 ќе се исклучи. Deepness 2 : клучот е да се постави копираат документи од страна на Deepness 2. Кога Deepness 2 дела, Deepness 1 ќе се исклучи. Копија : клучот е Во тоа да започнете со копирање функција. Стоп : клучот е да се спречи да копирате функција. Моќност : На светлина се покажува дека машината е подготвен за работа. Грешка : светлината е да се покаже нешто лошо се случило на машината. Кога TPH е Прегревање, светлината продолжува. Пакетот Вклучува : 1x Тетоважа Трансфер Копир Машина 1x англиски упатството 1x Моќ Кабел велика БРИТАНИЈА Стандард
ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL И БРЗО ЗА ВАС
Машината брзината на трансфер, јасно, но, исто така, може да биде печатен текст, ниска топлина, ниско ниво на бучава, лесно да се научат и да го користите, 100-240 V напон универзална, стилски изглед, стабилни перформанси, цена концесии, квалитетот
предност
Трансфер процес трае само 1 минути, не треба да се чека.
Ќе ви овозможи да заштедите пари, заштеда на време, да се грижи и напори.
Нека ви заштедат повеќе време да се направи повеќе mone
Како е тоа користи
step1
step2
step3
Слика Ефекти

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Пиштол
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
1900211
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YILONG
Пиштол Тип:
Електричен

Најдобри предлози во категоријата