.

.

Топла 100Pcs Шарени Еластична Гума Бендови За Тетоважа Пиштол Машина Материјали

Топла 100Pcs Шарени Еластична Гума Бендови За Тетоважа Пиштол Машина Материјали

DEN 88.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема нов и висок квалитет
Високо еластична, со добар квалитет и убава боја.
Гума бендови помогне во одржување на игла стабилен на сите видови на тетоважа пиштол машини.
Тоа им помага да се спречи иглата се движат додека tattooing.
Спецификација :
Боја : Шарени
Материјал : Гума
Количина : 100pcs

Кон својствата

Тип:
Тетоважа accesories

Најдобри предлози во категоријата