.

.

Yue Ураганот Дигитални LCD Дисплеј Двојна Тетоважа Напојување Тетоважа Колекции со тетоважа машина тетоважа материјали Црна бесплатен превозот

Yue Ураганот Дигитални LCD Дисплеј Двојна Тетоважа Напојување Тетоважа Колекции со тетоважа машина тетоважа материјали Црна

DEN 1727.52
DEN 1434.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Трговија на големо+бесплатен превозот+Топла продажба напојување+Најдобри qualtiy Опис : Влезен напон : 110 V-240 V AC50/60 Hz. Излезен Напон : 1~20v(вредноста) 15 V DC 1.5 A. Оценка Тековната 0-1 носители.5 A. Оперативниот Температура : -20 ~ +45. Складирање Температура -20 ~ +85. Релативната влажност 5%~95%. Бранови ises Школка : топ челик. Излезна моќност : 28 W. Преоптоварување Напон Protecttion : 120%мин. Преоптоварување Тековната Заштита : 120%мин. Излезниот Напон Точноста 5%. Дигитален дисплеј овозможува да фина мелодија било пиштол.Тоа покажува 3 од клучно значење settings напон,брзина на машина,должност циклус. Тоа има прецизност breadboard и високо-технолошки електронски компоненти. Можете да користите две машини за работа во исто време. не Сте само добивање профитабилни производи, но исто така и сигурни производи и по продажба на услуги. Предности : Целосно дигитален микропроцесори контрола на Прецизност регулирани во собата точка напон од 0-18vdc 2 amp изграден во заштита од преоптоварување 0.1 volt прилагодување на резолуцијата на Лагер/ Shader мемории Не volatile memory (има мемории дури и кога моќта е отстранет) Универзална внесување на текст 110-240vac 50/60hz Можат самостојно да ги видите : Volts, Брзина (hz), Должност Циклус (%) Избрише надолу квалитет Прифаќа стандард клип мозок и подножјето на возилото врски Лесно bagged со типична машина или шише baggies

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Колекции
Бренд Име:
VEDDIN
Број На Модел На:
TP-147
Убавина & Здравје:
тетоважа напојување
Електрична Опрема & Материјали:
Префрлување Напојување
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Пакет:
1PCS Тетоважа Напојување & 1PCS Моќ Кабел
Излезен Напон:
1.25~17V
Рејтинг На Струјата:
0-2a
Бранови/Звуци:
Објектот:
Двоен LCD Тетоважа Напојување
Тежина:
480g

Најдобри предлози во категоријата