.

.

Selfie Розова Слон Ganesha Злато Флеш Метален Тетоважа на Телото Уметност Рака Тетоважа Налепница 21*15cm Лажни Dreamcatcher Tatoo Хена Дизајн

Selfie Розова Слон Ganesha Злато Флеш Метален Тетоважа на Телото Уметност Рака Тетоважа Налепница 21*15cm Лажни Dreamcatcher

DEN 42.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!
Selfie Розова Слон Ganesha Злато Флеш Метален Тетоважа на Телото Уметност Рака Тетоважа Налепница 21*15cm Лажни Dreamcatcher Tatoo Хена Дизајн
Големина : 21*15cm
Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Црна дигитален модел
На пример : YH-029, YH-108
Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за вас Во случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме!
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Контакт со нас на :
Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања. Сите пошта ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ве молиме да се осигурате вашата пошта кутија ќе не блокира / филтрирани нашите e-mail пораки.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи со било прашање / проблем. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине Негативни / Неутрален Повратни информации или да се отвори било која случаи.
Ние ја потврдите вашата исплата, трансфер датум е 2-4 работни дена; ние ги објави вашиот проект, преку воздух mail пакет (за 18-38 дена ,предмети може да се постигне). (Недела,ние се земе ден), но празници или ако проектот средби виша сила, може да го одложи неколку дена.

Кон својствата

Број На Модел На:
HYH-013
Големина:
21x15CM
Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
GoldOcean
оркестарот:
Златна Злато Сребро Голем Сјај Искра Блескави Нови Дизајни Пристигнување
каде да се користат:
Се Соочуваат Со Прст На Вратот Пониски Рака На Половината Зглобовите На Нозете Биста Задната Нога Градите
Подароци:
Рацете Глуждот Листови Божиќ Подароци Божиќ Diy Лето Стил Decals Месо Тело
тетоважи:
Бесплатен Превозот Раце Глуждот Тетоважи Tatoo Tatto Tatts Taty Tatu Tato
квалитет:
Висок Квалитет На Хартија Трговија На Големо Паста Најдобри Телото Уметност, Сликарство Врвот Добра
користат за:
Партијата Обезбедува Само Лепило Жените Жена Дама Форма Девојки Датум Плажа
Серија:
Месо 3D Водоотпорен Лажни Flash Привремен Вода Трансфер Здрава 2017
Телото:
Отстранлив Nontoxic Metalico Impermeabile Tatuaje Временска Pegatina
Поврзани:
tatuaggio temporaneo Metallise Etanche Tatouage Temporaire impermeable
Моден:
Секси Женски Рамо Шминка Armband Дизајнер Шема 2016 Година За Еднократна Употреба

Најдобри предлози во категоријата